درباره ما

آینده از آن کسانی است که به شکوه رویاهایشان ایمان دارند.

رویای ساخت محصولاتی با کیفیت با همت متخصصین و با استفاده از دانش و فن آوری به روز در آبنوس محقق شده است.
شرکت آبنوس فن آوران بین الملل در سال ۱۳۹۱، با هدف بومی سازی تولید شیرالات صنعتی و بوسترهای آبرسانی و آتشنشانی، فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع آغاز نمود.
تمایز آبنوس به عنوان یک تولید کننده صاحب سبک، فعالیت واحد تحقیق و توسعه در درون سازمان است با به کارگیری اصول مسئولیت پذیری، کیفیت و نو آوری به عنوان خط مشی آبنوس تلاش می کنیم تا هدف خود را در توسعه دانش و محصولات با بالاترین استاندارد ها محقق نماییم.
ما سعی نموده ایم که در این مجموعه صنعتی، طراحی دقیق و کنترل کیفیت در تولید محصولات را جزء اصول کار خود قرار دهیم تا در نهایت بتوانیم با سربلندی و اقتدار، وظیفه خود را با موفقیت به انجام برسانیم.

تحقیقات و نیاز سنجی بازار، طراحی صنعتی دقیق، مدل سازی و آزمایشات اولیه، تهیه بهترین متریال و قطعات و سپس تولید انبوه محصولات در کنار پاسخگویی و خدمات پس از فروش دلیل اعتماد مشتریان و مصرف کنندگان به آبنوس است. دانش فنی بالای مدیران و متخصصین این مجموعه بزرگترین سرمایه و نقطه قوتی است که در کنار سرمایه گذاری عظیم و همکاری با شرکتهای قدرتمندی چون گراندفوس مسیر درخشان و پیشرفت های روزافزون را رقم زده است.

Video Thumbnail
معرفی شرکت آبنوس

خط مشی آبنوس

5

ماموریت ما

تلاش برای تولید محصولاتی که به شما حس آرامش و اطمینان خاطر را منتقل کند

4

چشم انداز ما

ما منبع استاندارد کلیه محصولات مشابه خود در ایران خواهیم بود

3

ارزش های ما

دوستی، اعتماد، حمایت

2

اصول ما

تحقیق و توسعه، کار گروهی، تمایل به پیشرفت

1

تمرکز ما

کیفیت، مسئولیت پذیری، نوآوری

گواهینامه ها

1

CE

2

ISO45001

3

ISO29001

4

ISO14001

5

ISO9001

6

IMS

7

HSE-MS